Kolagen naturalny sposobem na zachowanie młodości

Zapewne nie ma na świecie kobiety, której nie zależałoby na pięknym wyglądzie. Każdego dnia miliony luster spoglądają na kobiety liczące swoje zmarszczki, oceniające swoją figurę i z żalem obserwujące pierwsze objawy starzenia się skóry. Wszystkie pragnęłyby spowolnić ten proces, albkolagen naturalnyo go wręcz cofnąć.

Ludzka skóra to aż w 70 % białko. Z wiekiem produkowanie tego białka jest coraz mniejsze, co skutkuje starzeniem się skóry, jej wysychaniem i marszczeniem się. Od lat specjaliści podejmują szereg wysiłków, aby wymyślić czynnik, który zapobiegnie procesom starzenia się skóry i z sukcesem zastąpi zanikające białko.

Najnowszym wynalazkiem jest kolagen naturalny, który uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny, przede wszystkim – choć nie tylko – za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania faktycznego przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia. Początkowo wykorzystywano kolagen syntetyczny, a następnie był on pozyskiwany z tkanek bydlęcych. Niestety wymienione działania odniosły tylko połowiczny sukces, między innymi dlatego, że nie pozyskano dotąd kolagenu naturalnie aktywnego, o budowie łańcuchów aminokwasowych takich samych jak u człowieka. Kiedy pod koniec ubiegłego stulecia naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego wynaleźli kolagen naturalny biologicznie aktywny, natychmiast zaczęto go używać w kosmetyce. W oparciu o komórki polskiego kolagenu rybiego naukowcy opracowali będący prekursorem na świecie specyfik wykazujący wiarygodne zachowanie naprawcze tkanek skóry.

Jak działa kolagen

Kolagen naturalny to podstawa tkanki łącznej skóry i prawdziwy eliksir młodości. We wczesnych latach życia ludzka skóra jest jędrna, sprężysta i delikatna. Z czasem staje się coraz cieńsza, bardziej sucha i mniej elastyczna. Zaczyna zwisać i fałdować się formując zmarszczki. Po przekroczeniu „magicznej” czterdziestki pojawiają się kurze łapki wokół oczu, nosa i ust. W dojrzałym wieku skóra traci tkanki tłuszczowe, kolagen i elastynę (witaminę E). Gruczoły zaprzestają swojej produkcji, co staje się przyczyną wysuszania i starzenia się skóry. W miejscach wystawionych na promieniowanie słoneczne pojawiają się brązowe, ciemne przebarwienia zwane plamami starczymi.

Jeśli w porę nie zaczniemy o nią dbać, na „stare lata” będzie nam ciężko spoglądać w lustro i wspominać widok pięknej cery. W walce z procesem starzenia się skóry na pewno jedynym ze skuteczniejszych specyfików jest kolagen naturalny. W przeciwieństwie do innych kosmetyków kolagen efektywnie „leczy” przyczyny, a nie tylko oznaki problemów skórnych. Wnika on w głąb skóry poprawiając jej wygląd nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz.

Reklamy

6 thoughts on “Kolagen naturalny sposobem na zachowanie młodości

  1. Pingback: Współczesna Julia | nowabea

    • Tak, Platinum jest przeznaczony do delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest trochę droższy od Silver, ale za to efekty są dużo lepsze.
      Pozdrawiam

  2. Pingback: Burczy w brzuchu | nowabea

  3. Pingback: Makijaż permanentny | nowabea

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s