On młodszy, ona starsza

O ile związek starszego mężczyzny z młodszą kobietą nie budzi większych emocji, o tyle kobieta wybierająca sobie dużo młodszego partnera wywołuje masę kontrowersyjnych dyskusji, ocen i opinii.

W przypadku związku, w którym mężczyzna jest dużo starszy od swojej partnerki, wzrasta zdecydowanie jego samoocena, podobnie jak ocena społeczna takiego układu. Postrzegany jest jako atrakcyjny samiec alfa, który jest w stanie utrzymać przy sobie atrakcyjną, młodą kobietę, dodającą mu wartości i powodów do chwalenia się (więcej)

 

Image courtesy of [image creator name] / FreeDigitalPhotos.net

Reklamy

5 thoughts on “On młodszy, ona starsza

  1. Wszystko możliwe, że młody chłopak szukając łatwego łupu szuka sobie partnerki (do seksu) wśród rówieśnic swojej mamy… Ale na swoją życiową partnerkę raczej wybierze kobietę (dziewczynę) zbliżoną do siebie wiekeim

  2. myślę olka, że nie masz racji. Są faceci, którzy wolą starsze, doświadczone i nie żadąjące żadnych obietnic kobiety. Szanujmy to

  3. Różne są związki i Starsza kobieeta od faceta o kilka a nawet kilkanaście lat i odwrotnie.
    Jeśli się tylko dogadują i jest im razem dobrze to nie ma w tym nic złego!

  4. Tylko jak długo może trwać związek z dużą różnicą wieku? Co wtedy, gdy się robi przepaść, np. gdy ona ma 60 a on 40????

  5. Hmm No to chyba trochę zbyt duża różnica wieku te 20 lat. Tak góra 10 lat to jeszcze jest do przyjęcia. Chociaż jak się mówi prawdziwa miłość na wiek nie patrzy, ale jak to jest w życiu realnym to już inna bajka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s